HAKKIMIZDA

EVREN OTO; KOCAELİ iline bağlı GEBZE İlçesi sınırları içerisinde bulunan GEBZE Küçük Sanayii Sitesinde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.

Uzman kadrosu ve kaliteli ekipman donanımı ile kısa sürede alanında kendisini kanıtlamış olup günümüze kadar deneyimlerinin ürünlerini her zaman sorunsuz olarak ortaya koymuştur. Her türlü HASARLI ARAÇ sektöründe araçlarınızın ilk günkü haline dönüştürme çabalarımızın modern , sistematik , insan hakları , çevre konusunda hassas ve sürdürülebilirlik ilkeleriyle uyumlu olarak hizmetlerimizi vermekteyiz. Temennimiz ; hasara uğramış araçlarınızın onarım ve bakım sonrasında siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutmak olacağı bilincindeyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Evren Oto Araç Sigorta Hizmetleri

Anadolu Sigorta, HDİ Sigorta,Allianz Sigorta,Neova Sigorta, Halk Sigorta, Sompo Japan Sigorta,Dubai Star Sigorta, Güneş Sigorta anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri ve anlaşmalı olmadığımız diğer sigorta şirketleri ile de her türlü araçlarınızın kaza sonrası onarım faaliyetlerini uygulamaktayız.. Bu alanlarda ürün ve hizmet kalitesinin belirleyici öğeleri uzmanlık, deneyim, dürüstlük, şeffaflık, güçlü sermaye yapısı, köklü geçmiş, teknolojik alt yapı ve mevzuat bilgisi doğrultusunda kaza sonrası hasar görmüş araçlarınızı EVREN OTO atölye ve eklentilerinde güvenilir şekilde kullanım haline getirmektedir. Müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyen çalışanlarımız ve anlaşmalı sigorta şirketleri ile müşteri memnuniyetini sağlama ve sürekli kılma yönünde daima çaba sarf eder.

VİZYONUMUZ

Hasarlı Araçlarınızı hızlı bir şekilde, sonradan tekrar tercih edilebileceğinizi düşünerek hukuksal ve sigorta şartları çerçevesinde hizmet yürütmektir.
Ulusal ve Uluslararası sigortacılıkta ve Servis kapsamında referans gösterilen bir güce ulaşmaktır.
Ferat POLAT

AnlaşmalıSigorta Şirketlerimiz

Günlük Döviz Kuru -Hava Durumu

Tüm Hakları Saklıdır - Evren Oto © 2016 Web Tasarım