HASARLI ARAÇ KABUL

EVREN OTO bünyesinde; Müşteri Danışmanınız ile aracınızın başında bakım ile onarım taleplerinizi veya şikayetlerinizi aktardığınız "BİREBİR" servis görüşmesine "ARAÇ KABUL HİZMETİ " denir. Bu esnada iş emri üzerinde bakım ve onarım talepleriniz ve şikayetleriniz kayıt altına alınır. Araç üzerindeki aksesuar şahsi eşya ve yakıt miktarı bilgilerinin iş emrine kaydedilmesinden sorumlu olup iş emrini kontrol etmenizi rica ederiz. Müşteri Danışmanına vereceğiniz her ek bilgi ( yapılan eski işlemler dahil ) aracınızdaki arızanın hızlı şekilde giderilmesine katkıda bulunacağı gibi ciddi arızalara yol açabilecek sorunların önceden tespitini de kolaylaştırır.

AKTİF ARAÇ KABUL

Evren Oto Aktif Araç Kabul İşlemleri

Müşteri Danışmanı ile birlikte şikayetiniz veya talebiniz dışında, araç üzerinde ilave kontrollerin yapılmasına "AKTİF ARAÇ KABUL" hizmeti denir. Tespit sonrası , olası onarımlara onayınıza istinaden sürüş güvenliğiniz garanti altına alınmış olunacağı gibi aracınızın uzun ve ekonomik kullanım şartları da sağlanır Araçların bakım ve onarımı esnasında sizin güvenliğinizi tehlikeye atmamak, EVREN OTO atölye çalışanlarımızın verimliliğini düşürmemek için, atölye içerisine girilmemesini tavsiye ederiz. Araç Kabul sürecinin sonunda, tahmini teslim zamanını öğrenebilirsiniz.

HASAR GEÇMİŞİ SORGULAMA

Plakayı yazın , TURKCELL , VODAFONE , TURKTELEKOM MOBİL(Eski AVEA) 5664 gönderin. Aracın plakası değişmiş olsa bile hasar geçmişi görülür.

ERP (EKSPER RAPORU)

ERP yani Eksper Raporu olan kazalarda değişen parçaları öğrenmek için "PARÇA" boşluk "HASAR TARİHİ" yazıp sorgulama yapabilirsiniz.

ŞASİ NO SORGULAMA

"HASAR " S ve Aracın Şasi Numarasını "yazın , TURKCELL , VODAFONE , TURKTELEKOM MOBİL (AVEA) 5664 gönderin. Hasar geçmişi görülür.

ARAÇ DETAY BİLGİSİ SORGULAMA

"DETAY" boşluk Plakayı yazın , TURKCELL , VODAFONE , TURKTELEKOM MOBİL (AVEA) 5664 gönderin. Aracın markası modeli , plakası değişmişi olup olmadığı hangi illerde tescil kaydının olduğu , araç türü değişimi olup olmadığı, son sahiplik süresi, yürürlükte kaskosunun olup olmadığı, trafiğe çıkışi tarihi, toplam kaskolu olduğu süre ve toplam kaskosuz olduğu süre bilgileri geçmişi görülür.

DEĞİŞEN PARÇA BİLGİSİ SORGULAMA

ERP yani Eksper Raporuna göre değişen parça bilgileri için "PARÇA" yazın boşluk bırakın "PLAKA" yı yazın boşluk bırakın "KAZA TARİHİ" ni yazın , TURKCELL , VODAFONE , TURKTELEKOM MOBİL (AVEA) 5664 gönderin. Aracın kazaya ait eksper raporunda yer alan parça bilgileri geçmişi görülür.

AnlaşmalıSigorta Şirketlerimiz

Günlük Döviz Kuru -Hava Durumu

Tüm Hakları Saklıdır - Evren Oto © 2016 Web Tasarım